طراحی سایت خبری

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

طراحی وب سایت در اصفهان و تهران- سایت خبری

روزنامه های مختلف بدلیل اهمیت سرعت در اطلاع رسانی اخرین اخبار روز، حتمن به ایجاد وب سایت خبری یا توسعه و بروز رسانی آن نیاز دارند که بتوانند اخبار سرویس های مختلف خبری خود را از طریق آن در فضای مجازی انتشار دهند.

شرکت ترنج برای طراحی سایت خبری برای خبرگزاری های مختلف از سیستم جامع اتوماسیون هیئت تحریریه با نام پرتال کیوسک استفاده می نماید. پرتال کیوسک طوری طراحی شده که کلیه امکانات موردنیاز برای سرویس های مختلف روزنامه ها و خبرگزاری ها و سایر پرتال های خبری را براحتی در اختیار سرویس های مختلف قرار می دهد. 

گرافیک سایت خبری که در ترنج طراحی می گردد دارای جذابیت و زیبایی فوق العاده ای است که در همان نگاه اول مخاطب را جذب می نماید. سایت خبری طراحی شده در شرکت ترنج فاقد شلوغی ها و سردرگمی های بقیه سایت های خبری است که ظاهر خیلی خشک و شلوغی دارند و به اصلاح سرگیجه آور هستند. گرافیک منحصر بفرد و زیبا از مزیت های طراحی سایت خبری با کیوسک ترنج است.

شرکت ترنج نیز در این راستا، آمادگی خود را جهت طراحی سایتهای خبری مختلف اعلام می دارد. مشاوره با کارشناسان ما رایگان است. برای مشاهده نمونه سایت های خبری روی لینک زیر کلیک کنید:

نمونه سایت های خبری

 آشنایی با پرتال کیوسک: سیستم جامع اتوماسیون هیئت تحریریه