طراحی سایت صنعتی

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

طراحی وب سایت در تهران و اصفهان - سایت صنعتی

صنایع مختلف و کارخانه ها برای معرفی محصولات خود نیازمند وب سایت هایی هستند که ویژگی محصولات و تولیدات آنها را به بازار معرفی کند. چنانچه عرصه کار این صنایع و کارخانه ها خارج از مرزهای کشور را دربرگیرد، این سایتها باید چند زبانه بوده تا بتوانند مشتریان خارجی و کشور مقصد را با تولیدات این کارخانه ها آشنا نمایند.

طراحی سایت صنعتی و کارخانجات در شرکت ترنج با گرافیک اختصاصی انجام میشود در گرافیک سایت کارخانه ها و صنایع مختلف رنگ سازمانی و آرم و لوگو آنها در نظر گرفته می شود و گرافیک سایت های صنعتی بر اساس نظر مشتریان انجام می گیرد و گرافیست های حرفه ای شرکت ترنج تخصصی ترین مشاوره ها را جهت حرفه ای تر بودن گرافیک سایت در اختیار مشتریان قرار می دهند. در طراحی و پیاده سازی وب سایتهای صنعتی و کارخانه ها امکانات سایت بستگی به نظر و نیاز مشتریان دارد و در مرحله انتخاب پکیج نیز می توانید از مشاوره کارشناسان مجرب این شرکت بهره ببرید.

امکان طراحی سایت مراکز صنعتی چند زبانه نیز در شرکت ترنج وجود دارد. زبانهای انگلیسی و عربی و ترکی و کُردی در حال حاضر وجود دارد ولی امکان افزودن زبانهای دیگر نیز امکان پذیر است.  به هر زبانی که بخواهید می توانید سایت خود را از شرکت ترنج تحویل بگیرید.  طراحی سایت چندزبانه در شرکت ترنج ترجمه را بر مبنای گوگل ترنسلیت انجام نمیدهند و به تعداد زبانهای درخواستی سایت تخصصی برای شما طراحی می گردد.

شرکت ترنج علاوه بر سالها تجربه ، امکان طراحی وب سایت با هر زبان خارجی را داراست. یکی از فعالیتهای اخیر این شرکت کمک به صادرات صنایع دانش بنیان ایرانی به خارج از مرزها با ایجاد سایت های چند زبانه می باشد.

نمونه کار طراحی سایت صنعتی و کارخانه ای