طراحی سایت شرکتی

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

طراحی وب سایت در تهران و اصفهان - طراحی سایت شرکتی

شرکتهای خصوصی، مشاوره ای و خدماتی برای معرفی خدمات خود نیازمند وب سایت هایی هستند که  آنها را به بازار و کاربران موتورهای جستجو معرفی کند.چنانچه این شرکتها در زمینه کاری خود دارای مشتریان خارجی باشند قطعا به سایتهای چند زبانه نیازمند هستند. بهترین سایت چند زبانه برای این شرکتها، سایتهایی هستند که ترجمه گوگل ترنسلیتی ندارند و به درستی به زبان مقصد محتویات آن نوشته شده باشد تا موفقیت شرکتها را در پی داشته باشد.

طراحی سایت شرکتی در شرکت ترنج با گرافیک اختصاصی انجام میشود در گرافیک سایت شرکتی رنگ سازمانی و آرم و لوگو شرکت ها در نظر گرفته می شود و گرافیک سایت شرکتی بر اساس نظر مشتریان انجام می گیرد و گرافیست های حرفه ای شرکت ترنج تخصصی ترین مشاوره ها را جهت حرفه ای تر بودن گرافیک سایت در اختیار مشتریان قرار می دهند. در طراحی سایت شرکتی امکانات سایت بستگی به نظر و نیاز مشتریان دارد و در مرحله انتخاب پکیج نیز می توانید از مشاوره کارشناسان مجرب این شرکت بهره ببرید.

امکان طراحی سایت شرکتی چند زبانه نیز در شرکت ترنج وجود دارد. زبانهای انگلیسی و عربی و ترکی و کُردی در حال حاضر وجود دارد ولی امکان افزودن زبانهای دیگر نیز امکان پذیر است.  به هر زبانی که بخواهید می توانید سایت خود را از شرکت ترنج تحویل بگیرید.  طراحی سایت چندزبانه در شرکت ترنج ترجمه را بر مبنای گوگل ترنسلیت انجام نمیدهند و به تعداد زبانهای درخواستی سایت تخصصی برای شما طراحی می گردد.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی