طراحی سایت ساختمانی

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

طراحی وب سایت در تهران و اصفهان -طراحی سایت ساختمانی

همه کاربران آنلاین در اینترنت امروزه حتی برای خریدن گوشی و یا ماشین و حتی ساختمان، اول در اینترنت اقدام به جستجو می کنند تا با ذهن بازتری گام های بعدی را بردارند. پس داشتن وب سایت برای شرکتهای ساختمانی امروزه یک الزام است.

  البته داشتن وب سایت به این معنی نیست که توقع داشته باشید از طریق اینترنت و وب سایت، مشتریان چند صد میلیون به حسابتان واریز کنند و منزل یا ساختمان خود را خریداری کنند، بلکه بحث اصلی، معرفی شرکت شما در فضای مجازی است تا بتوانید آخرین پروژه هایی که در حال انجامش هستید را با جزئیات کامل مانند تصاویر و نوشته ها و تور مجازی به کاربران اینترنت معرفی کنید تا مشتریان واقعی با ذهنیت بازتر اقدام به مراجعت و در نهایت خرید خود داشته باشند.

در ضمن از پتانسیل افراد آنلاینی که امروزه حتی با گوشی های موبایل و تبلت در حال وب گردی هستند غافل نشوید. ترنج سایت شما طوری طراحی میکند که در همه ی سایزهای صفحه نمایش با بهترین کیفیت قابل مشاهده باشید.

همچنین آرشیو پروژه های انجام شده ساختمانی میتواند مهمترین بخش این وب سایت باشد چون مشتریان دوست دارند بدانند که شرکت و سازمان شما در گذشته چه پروژه های موفقی را پشت سر گذاشته که با ایجاد آرشیو برای سایت می توانید بر روی این قسمت مانورهای بسیار زیادی بدهید. شما می توانید جهت دریافت پکیج کامل امکانات سایت و نیز مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ترنج تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را درهمین سایت تکمیل نمایید.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی وی سایت ساختمانی شرکت ترنج روی لینک زیر کلیک کنید:

نمونه های طراحی سایت ساختمانی