مستر محتوا

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

مستر محتوا

بازاریابی محتوا ( content marketing ) امروزه جای خود را به روشهای سنتی تبلیغات و بازار یابی داده و روش های جایگزین بهتری برای فروش و معرفی محصولات و خدمات ارائه داده است .

تولید محتوای تخصصی صرفا نباید در بعضی از موارد و در بسیاری از سایتها در قالب محتوای متنی باشد . فرض کنید هدف از راه اندازی سایتی بیان و معرفی آماری از وقایع باشد !! در این مورد آیا بهترین کار تولید محتوای متنی است؟  یا به روشهای دیگری از تولید محتوا هم می بایست نیم نگاهی انداخت ؟ همانطور که می دانید بسیاری از سایتها در قالب خبر ، آموزش ، آماری از اطلاعات مختلف نیاز به تولید محتوا فقط به صورت متنی نخواهند داشت و همراه با استفاده از محتوای متنی به سراغ تولید محتوا در قالب های دیگر خواهند رفت. به علاوه، با توجه به حضور بیشماری از کاربران در شبکه های اجتماعی و تمایل بیشتر کاربران به استفاده از شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام ، اینستاگرام ، لینکدین و ...  اینفوگرافیک ، ویدیو مارکتینگ ، پادکست و تولید محتوا تصویری در حجم های محدود ارسالی از محبوبیت بیشتری برای مردم برخوردار است. نکته جالب توجه این گونه از تولید محتوا جذابیت موجود در محتواهای تصویری و ویدیو مارکتینگ است و به همین دلیل کاربران ترجیح به اشتراک گذاری ویدیو ، تصاویر ، اینفوگرافیک نسبت به تولید محتوای متنی در شبکه های اجتماعی خواهند داشت.

مستر محتوا دپارتمان تخصصی تولید محتوا شرکت فن آوران اطلاعات ترنج هدف و فعالیت خود را بر مبنای تولید محتوا به صورت تخصصی در انواع مختلف تولید محتوا متنی ، تولید محتوای تصویری ( اینفوگرافیک ) ، پادکست، ویدیو مارکتینگ و ترجمه متون انگلیسی قرار داده است .