طراحی سایت خبری

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

کیوسک: سیستم جامع اتوماسیون هیئت تحریریه

کیوسک يک نرم افزار جامع برای انتشار اخبار در سايتهای خبری، روزنامه های آنلاين و خبرگزاريهاست که توسط شرکت ترنج طراحی شده است. برای راه اندازی يک پايگاه خبری يا اطلاع رسانی، شما علاوه بر طراحی سايت خبری و طراحی گرافيکی سايت، به نرم افزاری نياز داريد که همکاری تيم تحريريه را ميسر و کار گروهی شما را هدايت کند. کیوسک هيئت تحريريه را در کار تيمی ياری می کند و محيطی مناسب برای گردش اخبار ميان اعضاء تحريريه فراهم می نمايد. با بهره گيری از يک محيط نرم افزاری آنلاين و قدرتمند، سايت های اطلاع رسانی با گردش عمليات کم تا زياد، می توانند توزيع و حرکت چرخه مطالب را به اين سيستم بسپارند.

با افزايش توانايی سايت های خبری و ازدياد عناوين منتشر شده در روز، گردش عمليات با محدوديت های فنی و مديريتی مواجه شده و گروه تأمين مطالب را دچار آشفتگی می کند. اين مشکل برای سردبير و مديران ارشد سايت دوچندان خواهد بود. از طرفی دسترسی آسان و ايمن به محيط تحريريه برای همکاران دور و نزديک باعث تسهيل و تسريع در روند انتشار مطالب می گردد. درعين حال مخاطبان سايتهای خبری، هر روزه در حال افزايش اند و اين امر مسئوليت سايت شما را در صحت و دقت مطالب دوچندان می کند. بنابراين در عين سرعت، نظارت بر صحت مطالب نيز حياتی و مهم تر می گردد.


کیوسک پاسخی فراگير به اين نياز است.


شما هم می توانيد همانند سايت پرمخاطب خبری اصفهان امروز از قابليت های نرم افزار خبری ”کیوسک“ بهرمند شده و طراحی سايت خبری خود را به تيم کیوسک (شرکت ترنج) بسپاريد تا مراحل جذب حداکثری مخاطبان را سريع تر طی نماييد و با حداقل پرسنل، حداکثر توليد محتوا را در حداقل زمان داشته باشید.

 برای مشاهده ی نمونه کار کیوسک، لطفا کلیک فرمایید:        www.esfahanemrooz.ir

                                                                                      
کیوسک" پاسخی جامع به کليه نيازهای خبری در پايگاه های اطلاع رسانی، خبری و خبرگزاری"