طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل در اصفهان و تهران | طراحی سایت و وب سایت و اپ اندروید و ios | شرکت ترنج

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

مزایای گرافیک رسپانسیو وب سایت

اگر می خواهید مزایا و تفاوت های گرافیک ریسپانسیو یا گرافیک واکنشگرا (responsive) را نسبت به گرافیک سایت عادی بدانید حتما مطلب زیر را بخوانید تا متوجه شوید پول دادن برای یک گرافیک واکنش گرا پول هدر دادن نیست بلکه پس انداز کردن درآمد شما است چون همین روزهاست که مجبور شوید علاوه بر هزینه ای که برای یک گرافیک عادی خرج کرده اید یک بار دیگر هزینه طراحی سایت ریسپانسیو را بدهید یعنی می شود همان حکایت « هم چوب را خورد و هم پیاز را و هم پول را داد» امیدواریم با خواندن این مطلب این حکایت بر سر شما هم نیاید!

گرافیک رسپانسیو سایت سبب  بدست آوردن ترافیک سایت و رتبه بالا در بین همکاران و بهبود سئو سایت می شود  زیرا الگوریتم های گوگل با بررسی  سایت رسپانسیو آن را یک سایت سازگار با موبایل (Mobile friendly) تشخیص داده و در آنالیز خود به گرافیگ ریسپانسیو سایت نمره مثبت می دهد.

-  در این نوع طراحی قالب وب سایت ، گرافیست وب  براساس استانداردهای خاصی که در این زمینه وجود دارد ، قالبی طراحی می کند که توانایی تغییر حالت در دیوایسهای مختلف مانیتورهای کاربران را داشته باشد و در هیچ صفحه نمایشی بهم ریخته نمایش داده نمی شود و این امر در روند بازدید سایت تاثیر مثبت می گذارد .

- گوگل به ایندکس کردن صفحات یک وب سایت رسپانسیو بیشترعلاقه نشان می دهد تا به سایتی که در مانتیتورهای مختلف بهم ریخته و برای کاربران آزاردهنده است.

- یکی از مسائل مهم در دنیای وب، سرعت لود شدن سایتها است و گفتنی است که گرافیک ریسپانسیو وب سایت در سرعت لود سایت تاثیر مثبتی دارد.

- با طراحی قالب واکنش‌گرا دیگر نگران نوع دستگاه کاربر سایت خود نیستید. لپ‌تاپ؟ تبلت؟ موبایل؟ یا حتی دستگاهی که هنوز وارد بازار نشده؟  اینها مهم نیست سایت شما همه  چیزرا پشتیبانی می کند!

اما گرافیک ریسپانسیو سایت معایبی هم دارد البته اگر طراحی سایت شما به عهده شرکتهایی باشد که طراح گرافیک  متخصص در این زمینه دارند جای هیچ نگرانی نیست چون آنها کاربلد این تخصص هستند !

مقالات مرتبط:

تست ریسپانسیو بودن سایت

 معایب طراحی قالب ریسپانسیو وب سایت چیست؟