تولید محتوا

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

تولید محتوا

تولید محتوا جایگزین خوبی برای تکنیکهای منسوخ شده SEO است. در گذشته برای قرار گرفتن در اولین صفحات نتایج جستجو بسیاری تکنیکهای سئو بکار گرفته می شد که حالا دیگر کاربرد خودشان را از دست داده اند و یا مثل گذشته دیگر آنقدرها موثر نیستند. مثلا در گذشته داشتن بک‌لینک‌های زیاد بسیار موثر بود اما امروزه از نظر موتورهای جستجو، تولید محتوای غنی‌تر بهتر از داشتن بک‌لینک‌های بیشتر است.

کار متخصص تولید محتوا

متخصصان تولید محتوا با دانش سئو seo و  بازاریابی محتوا قادرند  برای وب سایت شما محتوای غنی تولید کنند که موتورهای جستجوگر آن صفحات را باارزش بدانند و در اولین صفحات نتایج جستجو لیست کنند. آنها نویسندگان و خبرنگارانی هستند که به عرصه تجارت و بخوبی می دانند چطور در همان سطر اول کاربران را ترغیب کنند که نوشته آنها را از بین صدها نوشته دیگر برای خواندن انتخاب کنند. آنها بدون اغراق و گزافه گویی می توانند واقعیت های هر چیزی را به شکلی جذاب و گیرا به خوانندگان انتقال دهند.

چرا بهتر است تولید محتوا برون سپاری شود؟

1- با برون سپاری تولید محتوا می توانید پولتان را از طرق زیر پس انداز کنید:
- استخدام نکردن کارمند تمام وق
- عدم نیاز به آموزش کارمند برای اینکه  بداند چطور کار شما را پیش ببرد
- عدم نیاز به استخدام نیروی پاره وقت بخصوص در شلوغی فصول کاری و پروژه ها
و این یعنی پول بیشتر برای پیش برد پروژه ها و مسایل کاری دیگرتان.

2- با برون سپاری تولید محتوا می توانید در زمان صرفه جویی کنید. آژانس های تولید محتوا می توانند سریعتر و با کیفیت بهتری کارتان را انجام دهند.

3- با برون سپاری ، اجازه میدهید دانش و توانایی هایی که  دیگران دارند و شما و تیم تان ندارید را بتوانید مورد استفاده قرار دهید. مثلا شما سایت دارید اما نویسنده خوبی نیستید، چیزی درباره سئو محتوا یا کاربا سایت نمی دانید یا به اندازه کافی درباره صنعت خود اطلاعات ندارید و ...

4- به جای تولید محتوا، مشخص کردن بهترین محتوای مورد استفاده ، تصمیم گیری برای اینکه چطور و کی بازاریابی محتوا انجام شود انرژی تان را صرف پروژه هایتان می کنید،  همزمان نیز تولید کننده  محتوا درگیر تولید محتوای شما خواهد بود. مشتریان در باره آنچه انجام می دهید مشتاق می شوند تا بدانند شما چه می کنید و مشغول تولید چه چیزهایی هستید؟

5- برون سپاری تولید محتوا کمک می کند تا باترافیک بیشتر، خواندگان مشتاق تر و خریداران بیشتری پیدا کنید. نویسندگانی که استخدام می کنید می دانند: چطور محتوای ترغیب کننده بنویسند، چطور محتوا را بهینه کنند تا  ترافیک بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست آورید، از چه تکنیک هایی استفاده کنند تا بازدیدکننده را به خریدار تبدیل کنند.
 

فرآیند تولید محتوا در شرکت ترنج

مرحله اول: اگر سایت ندارید یا قصد دارید سایت دیگری طراحی کنید متخصصان شرکت ترنج در کلیه مراحل طراحی وب سایت با تکیه بر اصول سئو این کار را انجام خواهند داد. کم نیستند مشتریانی که حتی بدون محتوا یا با محتوای ضعیف هم توانسته اند در برخی محصولات خود در صفحات اول و دوم لیست نتایج قرار گیرند. این توانایی کدنویسی در سیستم مدیریت محتوای ترنج TCMS، شرکت ترنج را تبدیل به کارگزار کریدور صادرات نهاد ریاست جمهوری کرده است تا به شرکتهای صادراتی برای رقابت در بازارهای خارجی خدمات شایسته ارائه کند.

 اگر وب سایت دارید و از آن راضی هستید منظور خود از تولید محتوا را  برای استراتژیست های  شرکت ترنج روشن می کنید (مثلا اینکه برای چه محصولاتی به محتوا نیاز دارید؟ چه نوع محتوایی نیاز داردی؟ و ... ). اطلاعات مربوط به کار خود را نیز ارائه می دهید.

مرحله دوم: تیم تولید محتوا دست به کار می شوند و اطلاعاتی را تنظیم می کنند و برای شما ارسال می کنند تا صحت مطالب نوشته شده را تایید کنید.

مرحله سوم: با همکاری استراتژیست های محتوا که جایگاه و رقبای شما را قبلا آنالیز کرده اند، متن ایجاد شده که شما تایید کرده اید را برای موتورهای جستجو بهینه می کنند.

مرحله چهارم: اگر توافقات لازم انجام شده باشد و وارد کردن این محتواها به سایت توسط شرکت ترنج انجام شود آخرین مرحله مربوط به سئو کردن مطالب در حین وارد کردن اطلاعات انجام می شود.

در اینجا کار تیم محتوا تمام شده است و باید یک تا سه ماه منتظر باشید تا در صفحات اول و دوم گوگل ظاهر شوید. سرعت انتقال شما به صفحات اولیه نتایج جستجو بستگی به شدت فعالیت رقبای شما دارد. هرچه آنها زودتر از شما دست به کار تولید محتوا شده باشند یا سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه کنند کار سختتر می شود و با سرعت کمتری به صفحات ابتدایی خواهند آمد. برای همین هرچه زودتر به فکر محتوای سایت خود باشید!