خدمات تولید محتوا

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

خدمات

خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوا

این بخش شامل مراحل حساس و مجزای استراتژی محتوا ( آنالیز و تحلیل سایت، کلمات کلیدی، رقبا و تهیه استراتژی سایت برای بازاریابی محتوا) و تولید محتوا است. ذر مرحله تولید محتوا و بعدا ز تعیین استراتژی سایت، محتوای بهینه برای موتورهای جستجو تهیه می گردد یا متن های شما برای گوگل بهینه می شوند. تولید محتوای تبلیغاتی می تواند طیف وسیعی از محتوا را در برگیرد مثلا از محتوا برای صفحات و محصولات و عکس های مختلف گرفته تا رپرتاژ آگهی و مصاحبه برای روزنامه ها و مجلات کثیر الانتشار و نیز بولتن های سازمانی و شرکتی.

ورود محتوا

این بخش از خدمات متعلق به کسانی است که بدلیل نداشتن نیروی حرفه ای برای مدیریت سایت ، مشغله کاری، ناآشنایی با محیط های ادمین سایت و یا به هر دلیل دیگری قادر نیستند اطلاعات خود را روی سایت بارگذاری نمایند. در این سرویس اطلاعات آماده بارگذاری شما را به شکل حرفه ای و در کمترین زمان وارد سایت شما می نماییم. این سرویس شامل خدماتی مثل ورود اطلاعات به سایت  بصورت صفحه ای، محصول، گالری تصاویر، آپلود فیلم  و غیره می باشد.
 

اینفوگرافیک و طراحی

انجام کلیه کارهای گرافیکی که به منظور تولید محتواهای بصری مثل طراحی بنرهای تبلیغاتی، طراحی لوگو تایپ،طراحی حرفه ای اسلاید شو، اینفوگرافیک و ... است و به بازاریابی محصول و خدمات و یا برندینگ  شما کمک می کند.