تامین محتوای سایت

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
 939  44  322 (031)

تامین محتوای وب سایت - ورود محتوا به سایت

این سرویس شامل  مطلب گذاری در سایت های مختلف یا همان ورود محتوا  است که از جمله فعالیتهای شرکت ترنج در راستای تولید محتوا و بهینه سازی محتوا به حساب می آید.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فرصت ندارید اطلاعات محصول یا هر صفحه ای دیگر از سایت را خودتان پر کنید و یا نیرویی برای انجام این کار در نظر نگرفته اید و یا  استخدام نیرویی که ورود اطلاعات به سایت را انجام دهد برایتان مقرون به صرفه نیست، براحتی می توانید این کار را برون سپاری کنید.

برای این کار می توانید مطالب و عکسهای کار خود با جمع آوری و دسته بندی کنید و آنرا در اختیار اپراتورهای  شرکت ترنج قرار دهید. آنها بخوبی می دانند این اطلاعات را چطور در سایت دسته بندی و وارد سایت نمایند.  با این کار دیگر نگران صفحات خالی سایت خود نیستید و سایت شما هم مثل بقیه ی قسمتهای شرکتتان به طور قوی، محصولات و خدمات شما را به صورت شبانه روزی به مشتریان معرفی می کند و از حالت منفعل خارج شده و به خوبی برایتان کار خواهد کرد.

با تامین محتوای تخصصی  وب سایت براحتی می توانید این مسله را امتحان کنید. بهتر است سریعتر تصمیم خود را بگیرید و فرصت را از دست ندهید چون رقبای شما هم مترصد فرصت های خوب که سایت هایشان برایشان به عمل خواهند آورد، هستند!