خانه » بهینه سازی وب سایت و سئو » بروزرسانی مرتب محتوای سایت برای افزایش بازدید

بروزرسانی مرتب محتوای سایت برای افزایش بازدید

محتوای جدید و اخبار آخرین اتفاقات مثلا شرکت در نمایشگاه، موفقیت های مجموعه خود و یا مصاحبه های مدیران شرکت با رسانه ها را به سایت خود اضافه کنید تا محتوای سایت  شما بروزرسانی شود. انتشار همین مطالب جدید کاربران را به سایت شما می کشاند و به تدریج سایر مطالب قبلی شما را هم مطالعه می کنند به این ترتیب تعداد بازدیدهای سایت شما بیشتر می شود. گوگل هم متوجه این روند خواهد شد و به کاهش رتبه الکسا شما کمک خواهد کرد.


فراموش نکنید گوگل سایتهایی که مردم بیشتر به سراغشان می رود را زودتر در لیست خود می آورد. حالا ممکن است این سوال پیش آید که چطور بعد از اینکه محتوایمان را به روز کردیم کاربران آنرا مطالعه می کنند؟

اینجاست که باید حواستان باشد و خودتان را چک کنید که در یک چهاردیواری بسته هستید و یا از طرق مختلف با دیگران ارتباط برقرار می کنید. برای اینکه کاربران، لینک های سایت و تغییرات جدید را ببینند می توانید از طریق ایمیل، تبلیغات ، بلاگ و شبکه های اجتماعی مختلف تغییرات جدید را به کاربران اعلام کنید و در ایمیل ها و پستهای خود آدرس سایت را درج کنید و حتما از آنها بخواهید آنرا کلیک کنند تا توضیحات کامل را بتوانند ببینند.

یکی از کارهای دیگری که برای افزایش بازدید می توانید انجام دهید، اضافه کردن آدرس محل کار در نقشه گوگل(Google place)، در یافتن آدرس سایت به شما کمک می کند.

همچنین برای  بالا رفتن رتبه گوگل می توانید با سایتهایی که فعالیت مشابهی با سایت شما دارند تبادل لینک کنید البته صرفا به این نکته توجه نکنید بلکه در نظر داشته باشید که باید محتوای سایت شما حتما بروزرسانی شود و این به بک لینک گرفتن یا همان تبادل لینک اولویت دارد.

سعی کنید در هر بروزرسانی تا حد ممکن تغییرات ایجاد شده بزرگ باشد تا بیشتر به چشم بیاید.  هرچه تغییر بزرگتر باشد بیشتر به دید می آید و هر چه کوچکتر باشد کمتر دیده می شود، گوگل هم از این قاعده مستثنی نیست! خودتان قضاوت کنید ببینید کدام ارزشمندتر است؟ اینکه شما یک خط از متن و یا تیتر یا یک کلمه را در صفحه تغییر دهید تا زنده بودن صفحه را به گوگل یادآوری کنید یا اینکه یک محتوای جدید ۵ خطی بنویسید و آنرا انتشار دهید؟ مطمئن باشید گوگل بسیار هوشمند است و دستمزد مدیران سایتها را بر اساس فعالیت واقعی و نه صوری آنها خواهد داد. پس با گوگل صادقانه رفتار کنید و خودتان را دور نزنید!

دپارتمان سئو و تولید محتوا شرکت ترنج – مریم رحمانیان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 × = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>