خانه » طراحی سایت و وب سایت » مزایای غیر قابل چشم پوشی طراحی سایت

مزایای غیر قابل چشم پوشی طراحی سایت

چرا باید سایت طراحی کنیم در حالی که مشتریان خود را داریمو از فروش خود راضی هستیم؟ برند خودمان را هم ایجاد کرده ایم همه ما را می شناسند پس چرا باید برای داشتن یک سایت و نگهداری آن باید هزینه کنم؟

حالا من یک سوال از شما می پرسم؛ آیا اوضاع همیشه به همین شکل می ماند یا شرایط اقتصادی غیرقابل پیش بینی شما را مجبور می کند برای ماندن در بازار سر از لاک خود بیرون بیاورید؟ مطمئن هستید که یک رقیب درست و حسابی در همسایگی شما لانه نخواهد کرد و مشتریان شما را به سمت خود نخواهد کشید؟خب اگر جواب محکمی برای این سوالات ندارید پس بهتر است کمتر از ۵ دقیقه زمان بگذراید و مطلب زیر را درباره مزایای یک سایت خوب بخوانید:

- معرفی محصولات و خدمات به مشتریان بالقوه و بالفعل داخلی و خارجی
- فروش خدمات و کالا به صورت آنلاین
- آگاه کردن مشتریان از آخرین رخدادها، جدیدترین محصولات و …
- دریافت نظرات و پیشنهادات از سوی مشتریان برای بهبود کیفیت خدمات
- بدون صرف هزینه، فراتر از جغرافیای محل کسب و کار و خود تجارت می کنید.
- طراحی سایت در واقع یک بار هزینه تبلیغ دادن است و سالها می توانید تبلیغ خود را همراه با آخرین نوآوری و خدمات خود به دیگران عرضه کنید بدون اینکه هزینه تبلیغات بدهید.
- سایت شما ۲۴ ساعته مشغول معرفی شما به دیگران و فروش و برندسازی است بدون اینکه حقوق و یا پورسانت و مزایا از شما دریافت کند.
- بر اساس تجربه ای که ما از مشتریان خود داریم، شما هم می توانید با طراحی سایت چند زبانه جغرافیای کارتان را به راحتی به خارج از ایران گسترش دهید.

نوشته شده توسط: دپارتمان تولید محتوا شرکت ترنج- مریم رحمانیان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× نُه = 81

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>