خانه » اپلیکیشن » چگونه رونق بخشیدن کسب وکار با موبایل اپلیکیشن

چگونه رونق بخشیدن کسب وکار با موبایل اپلیکیشن

نقشی که امروزه موبایل و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا می کند برکسی پوشیده نیست.
این اهمیت نیز شامل تجارت شده و اگثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خود پی برده اند.ضمن اینکه ارتباط میان تجارت و تکنولوژی دیرزمانی است که وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره باعث شده که ارتباط بین تجارت ها آسان تر و سریع تر از قبل باشد
به عنوان مثال می توان به نقش پیامک و ایمیل های تبلیغاتی و سپس سایت های شرکتی و تجاری اشاره کرد ،حال دامنه این فناوری به اپلیکیشن ها کشیده است .
حال اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از اهداف اصلی برای بزینس آنلاین تبدیل شده و داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کار یک امر ضروری به نظر می رسد. ضمن اینکه اپلیکیشن های موبایل در مقایسه با استفاده از مرورگرهای موبایل بیشتر مورد توجه کاربران هستند.

1x1.trans چگونه رونق بخشیدن کسب وکار با موبایل اپلیکیشن
از دیگر مزایای اپلیکیشن های تجاری می توان به برقراری امکان ارتباط دو طرفه کاربر و اپلیکیشن اشاره کرد و همچنین ردگیری نتایج رفتار کاربر با اپلیکشن.
یک راز بزرگ دیگر در زمینه اپلیکیشن های موبایل این است که آنها راه فروش را باز می کنند. یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی نیز بهره می برد مواردی از قبیل رضایت بیشتر مشتری و اگاهی بیشتر از محصولات.
حال شما می توانید با طراحی یک اپلیکشن اختصاصی در حوزه کاری خود محصولات و خدماتتان را برای کاربران به اشتراک گذاشته ،بطوریکه همیشه این سرویس ها در دسترس کاربران شما باشد.
هرچند داشتن وب سایت ها برای دارندگان کسب و کارها امری ضروری است ولی هیچ نمی توانند نیاز به موبایل اپلیکیشن را پر کنند.
از مزایای داشتن یک موبایل اپلیکیشن خوب نسبت به سایت می توان به عملکرد آفلاین اپلیکیشن ها، دسترسی راحت تر و سریع تر و همچنین سرعت بالا آن اشاره کرد.
پس به این نکته توجه کنید که داشتن موبایل اپلیکیشن تا چه حد می تواند در بازاریابی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد و ان را بهبود بخشد.
ضمن اینکه باید به اینکه اشاره داشته باشیم  مطابق تحقیقات فلوری  زمانی که مردم روی موبایل صرف می کنند از تلوزیون به عنوان اصلی ترین رسانه تبلیغات پیشی گرفته است.

دپارتمان تولید محتوای الکترونیکی/زهرا ابرقوئی نژاد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>